NYÍRSÉG NSC–Kisvárda 4–2 (3–1)

G.: Monyók G. 2, Kovács K. 2.

Nyírség NSC: Lengyel K. (Szitar G.) – Gyurecskó E. (Kárpátfalvi V.), Kertész T., Mészáros L., Néző K. (Bakos K.) – Király L., Monyók G., Rózsa B. (Rácz A.), Tóth M. – Kovács K., Nagy N. (Csekk T.)

Edző Kósa J.

– Már az elején nagy nyomás alá helyeztük az ellenfelet, hamar sikerült kétgólos előnyre szert
tennünk. Ellenfelünk kontratámadásokra helyezkedet be, és egy ilyen támadás végén szépítettek, amit egy szép egyéni akcióval újra kétgólosra növeltünk. Jól kezdtük a második félidőt, már az első percben növeltük előnyünket, amire újabb kontra góllal jött a válasz. Megérdemelt győzelmünket a szépszámú közönség vastapssal jutalmazta.

A Nyírség NSC következő mérkőzése: Nyírség NSC–Balmazújváros, május 20. 13:00, NYVSC pálya.