A nyíregyházi nyugdíjasok október 16-án ingyen látogathatják a Nyíregyházi Állatparkot

Akárcsak az elmúlt évben, az önkormányzat támogatásának köszönhetően a nyíregyházi lakcímkártyával rendelkező nyugdíjasok október 16-án kedden ingyen látogathatják meg a Nyíregyházi Állatparkot. A legkorábban érkezőket 9 órakor Dr. Kovács Ferenc polgármester köszönti.


Fontos tudnivaló, hogy kedden minden nyugdíjasnak regisztrálnia kell az állatpark pénztáránál. 65 év felett ehhez elegendő a személyigazolvány és a nyíregyházi lakcímkártya felmutatása a pénztárnál. 65 év alatt a nyugdíjas igazolványt is vigyék magukkal az érintettek – ezt kérik a program szervezői.

Kizárólag a nyíregyházi nyugdíjasok részére ingyenes a belépés, az idős személlyel esetlegesen érkező unokák, hozzátartozók részére az előírt belépőjegyet kell megvásárolni.

Bízunk a kellemes őszi időben, mert olyan lehetőség ez, amellyel minden nyíregyházi nyugdíjas élhet. Amennyiben az időjárást mégis egész napos szakadó eső jellemezné, az ingyenes programra kijelölt „esőnap” október 17. (szerda).