A megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét

A megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét
A megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét
A megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét
A megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét

2019. május 9-én a megyei könyvtárban nagy sikerrel mutatta be Kováts Judit írónő Hazátlanok című regényét. Az írónő beszélgetőtársa Király Levente a kötet szerkesztője volt.A kötetbemutatón közreműködött Dézsi Darinka a Móricz Zsigmond Színház Színművésze, valamint Dankó Nóra és Pálfi Nóra a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei.