A legjobb nyolc között a MOL Magyar Kupában!

A nyolcaddöntőt rendezték a MOL Magyar Kupában. A Nyíregyháza Spartacus a Szentlőrinc ellen lépett pályára. Pataki Bence a Szpari ellen játszhatott, de Csörgő Raulnak és Hleba Tamásnak is voltak ismerősök bőven. Temesvári Attila először kezdett, és ezúttal is érkeztek Nyíregyházáról is szurkolók.

Szentlőrinc - Nyíregyháza Spartacus jelenleg 1-5 (1-3)

Szentlőrinc

Jv: Molnár Attila (Tóth II. Vencel, Vörös Dániel)

Szentlőrinc: Szmola – Németh, Sághy, Keresztes(Tamás 62.), Kiss-Szemán, Havas Kesztyűs M.(Múcska a szünetben), Pataki, Helesh(Szabó 79.), Hleba(Medgyesi a szünetben), Novák Zs.(Csörgő 62.)

vezetőedző: Pichler Gábor

Nyíregyháza: Fejér - Baki, Gengeliczki, Temesvári, Farkas B.(Beke 80.), Sigér, Kesztyűs B.(Nagy D. 80.), Nagy B., Gresó, Herjeczki (Oláh 57.), Novák Cs.

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A hazai csapat kezdte a találkozót.

2. perc GÓÓÓL! Megszerezte a vezetést a Nyíregyháza Spartacus, Kesztyűs Barna jobbról érkező beadása után Novák Csanád fejelt a kapuba, 0-1.

6. perc Novák indult a jobb oldalon, átmelte a labdát a kapuson, de egy védő mentett végül.

8. perc Az első hazai helyzet, Novák Zs tette vissza a labdát, majd Helesh lövését fogta Fejér.

11. perc Nagy B. beadása után Novák Cs. tette kapura a labdát, védett a hazai kapus.

15. perc Kesztyűs M. kapot sárga lapot.

18. perc GÓL. Egyenlített a hazai csapat. Egy beadás után nem sikerült tisztázni, és Novák Zs. passza után Helesh 13 méterről a kapuba lőtt, 1-1.

24. perc Egy szabadrúgás után Novák Cs. fejelt fölé.

27. perc GÓÓÓÓL! Újra vezet a Szpari! Gresó Mátyás ment el jól a jobb oldalon, beadására Novák Csanád érkezett, és a kapuba lőtt közelről, 1-2.

30. perc Kesztyűs B. kapott sárgát.

36. perc GÓÓÓÓÓL! Sigér passza után Gresó lőtt, blokkolták a védők. A szöglet után Novák Csanád tette tovább a labdát, Temesvári Attila pedig a kapuba lőtt középről, 1-3.

39. perc Hleba kapott sárga lapot.

43.perc Kiss-Szemán is sárgát kapott.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

52. perc Farkas B. kapott sárga lapot.

53. perc Pataki szép cselekkel tört be a 16-oson belülre, de végül Fejér megfogta a labdát.

60. perc Előbb Nagy B., majd Farkas beadása után tisztáztak a védők.

64. perc Sághy rúgta meg csúnyán Kesztyűst. sárga lap.

71. perc Nagy helyzet, Gresó lőhetett 11 méterről, de mellé ment a labda.

75.perc Temesvári lőtt egy szöglet után, középen blokkoltak a védők.

84. perc MESTERHÁRMAS!  Nyíregyházi szöglet után Novák Csanád fejelt a kapuba, 1-4!

87. perc Szabó lőhetett középen, Fejér bravúrral védett.

93. perc GÓÓÓL! Egymást zavarták a hazai védők, Beke Péter pedig megszerezte a labdát, és a kapuba lőtt, 1-5.

Vége a mérkőzésnek, a nyolc közé jutott a Szpari a MOL Magyar Kupában!