A középmezőnyben zárt az Aqua SE - véget ért az NB-II-es bajnokság

A 25 fős bajnoki mezőnyből a 12. helyen zárta a 2018/19 –es bajnoki szezont az Aqua Se Felnőtt Férfi vízilabda csapata miután a sikeres alapszakasz után a 9-12. helyért küzdhetett a csapat a rájátszásban. A felnőtt országos bajnokság harmadik vonalában az ellenfelek igen jó erőt képviselnek Soprontól-Szegedig és szinte minden csapatban rutinos, több éves múlttal rendelkező "öreg rókák" és fiatal tehetségek alkotják a csapatokat. A bajnokság színvonala ennek köszönhetően igen erős, amit az is bizonyít, hogy több vízilabda fellegvár(Budapest, Eger, Szeged, Szentes, stb.) is indít csapatokat a nemzeti bajnokság harmadik vonalában.

Június 01-én szombaton Nyíregyházán zárta bajnoki szereplését az Aqua Se Férfi Felnőtt vízilabda csapata. A hét év után újra a nemzeti bajnokságban szereplő gárda derekasan vette az akadályokat alap és középszakaszban is, és a rájátszás utolsó "ütközetében" hazai pályán biztosíthatta be eredményes bajnoki szereplést. Bár a mieink két utolsó hazai mérkőzésüket szoros küzdelemben elveszítették, így is a 12. helyén végeztek, ami a 25 fős országos mezőnyben dicséretes teljesítmény figyelembe véve azt, hogy a meccseken serdülő és ifi játékosok is szóhoz jutottak, gólokkal segítve a csapatot.

Hétvégi eredmények:

AQUA SE- Bertók Szentes  5-7
AQUA SE - SE VK 6-7

A bajnokságot a fővárosi Oázis Sport Club nyerte, míg az Aqua SE a 25 fős bajnoki mezőnyből a 12. helyen zárta szezont.