A koreai olimpiai csapat sem tudta legyőzni a Szparit

Az olimpiai selejtezőkre készülő dél-koreai U23-as válogatott ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A mieink még az edzőtábor előtt legyőzték az első ligás Kassát, majd immár Törökországban egy I. osztályban szereplő kazah gárda ellen is győztek a felkészülés során. Először ölthette magára a Szpari mezét a frissen igazolt Beke Péter.

Az első félidő jó iramot hozott, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de gól nem született. Fordulás után Géresi lekészítése után Myke lövését blokkolták, a másik oldalon pedig Gengeliczki mentett egy koreai támadásnál. Zömében a pálya középső részén folyt a játék, és végül maradt a 0-0. A Szpari harmadik edzőmeccsén is veretlen maradt.

Nyíregyháza Spartacus – Dél-Korea U23 0-0

Nyíregyháza: Bese (Dala 60.) – Baki, Alaxai, Gengeliczki, Gresó (Farkas 60.), Sigér (Toma 60.), Vass (Kesztyűs 60.), Nagy B.(Kovácsréti 60.), Beke (Myke 60.), Oláh B. (Pataki a szünetben(Géresi 60.)), Herjeczki (Nagy D. 60.)

vezetőedző: Tímár Krisztián