A Honvéd következik - ismét idegenben lép pályára a Hübner Nyíregyháza BS

A Honvéd következik - ismét idegenben lép pályára a Hübner Nyíregyháza BS

A bajnokság előttünk álló fordulójában október 19-én, szombaton ismét idegenben lép pályára a HÜBNER Nyíregyháza BS csapata. Az ellenfél ezúttal az eddig nyeretlen Budapesti Honvéd SE lesz. Sitku Ernő bízik abban, hogy a Veszprém ellen mutatott kiváló csapatteljesítmény folytatódik a fővárosiak ellen is.

Úgy kell folytatni a játékot, ahogy a Veszprém ellen tettük – mondta a nyíregyháziak szakmai igazgatója. - A Budapesti Honvéd csapatát jól ismerjük, a felkészülési időszakban is játszottunk ellenük. Remélem, hogy a bravúrosnak mondható győzelmünk hitet és önbizalmat adott a játékosoknak, és az előttünk álló mérkőzésen is meg tudjuk mutatni azt a harci szellemet, amit az előző mérkőzésen produkáltunk – tette hozzá Sitku Ernő.