A hónap műhelye decemberben
A Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület kapta a legtöbb szavazatot.

Az egyik utánpótlássporttal foglalkozó internetes oldal minden hónapban megszavaztatja látogatóit, melyik egyesület legyen a hónap műhelye. Decemberben eredményei alapján a Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület is felkerült a listára, és a legtöbb voksot kapta.

A decemberi hónapban a közönségszavazatok alapján a Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület lett a hónap utánpótlás műhelye. A szavazatokat, a támogatásokat, a biztatásokat a gyerekek és sportolók nevében meg szeretném köszönni. Óriási megtiszteltetés ez számunkra – nyilatkozta Veres Andrea, a NYPLE ügyvezető elnöke.

Az egyesület az év végén Diákolimpiai Döntőt rendezett Nyíregyházán, Agárdy Vilmosnak pedig jó esélye van arra, hogy ott legyen a hazai rendezésű Európa-bajnokságon.

A lövészetet bárki kipróbálhatja, mivel a sportág is bekerült a Mozdulj Nyíregyháza! programba. 

Dankó L.