A Csemete utca le lesz zárva a csapadékcsatorna rekonstrukciója miatt
A Csemete utca le lesz zárva a csapadékcsatorna rekonstrukciója miatt

A Csemete utcában folyamatban van a csapadékcsatorna rekonstrukciója. A kivitelező tájékoztatása szerint a jelenlegi munkafázisban a NYÍRSÉGVÍZ nyomóvezeték kiváltást végez. A munkafolyamat miatt május 6-án (szerdán) 8.00-16.00 óra között a Csemete utca le lesz zárva. A Bartók Béla út felől a Kulcsár út irányába lehet áthaladni.

Május 7-én, csütörtökön elkezdődik a Csemete u. - Tünde u. kereszteződésében a csapadékcsatorna építése, itt várhatóan két hétig teljes útzár lesz érvényben a Csemete köz és a Tünde utca közötti részen. A Csemete köznél a Kilátó utcára a kihajtás akadálytalan lesz. A Tünde utca forgalma nem lesz akadályoztatva.

 

Kérjük az ott lakók és az arra közlekedők türelmét, és megértését.

 

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata