A bronzéremért játszhat a Stúdió az NB-I-ben
Fotó: Kohut Árpád

A Kecskemétet fogadta az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza az NB-I Felsőházában, és sok helyzetet kihagyott, több alkalommal pedig a kapufa mentette meg a vendégeket, akik a bajnoki döntőbe kerülésért harcolnak. A kecskemétiek jobban értékesítették lehetőségeiket, és megnyerték a találkozót, de mivel a DEAC kikapott a Berettyóújfalutól, így a Stúdió már biztos negyedik, és a bronzéremért játszhat. 

NB I., felsőházi rájátszás, 9. forduló
A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–SG Kecskemét Futsal 1–4 (0–3)
Continental Aréna, v.: Zimonyi, Kiss (Ibriksz).

Nyíregyháza: Gagyi – Szabó L., Öreglaki, Gregory, Maneca. Csere: Petró, Gyulai, Krajnyák, Kovács R., Urr, Haburcsák, Lakatos, Kiss, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Kecskemét: Rigó – Bíró, Pál, Suscsák, Tomics. Csere: Krajcsi, Hajnal, Bencsik, Kajtár, Haász, Fekete, Szabó J. Vezetőedző: Koós Károly.

Gól: Öreglaki (25.), illetve Pál (3., 14.), Suscsák (15.), Fekete (37.).