34 gólt szerzett a Szpari focimeccsen - Volt aki 13 találatig jutott!

Debrecenben kezdte tavaszi szerepelését a Szpari leány U16-os csapata, és a mieink rögtön gólesővel indítottak. A hazai csapat lelkesedésből és akaratból jelesre vizsgázott, hogy végig játszották mérkőzést, de nem volt esélyük a Nyíregyháza ellen. 

DEAC leány U16 - Nyíregyháza Spartacus leány U16 0-34 (0-19) 

Nyíregyháza: Czvik P, Huszár H, Bartha B, Lakatos Zs(Tóth V), Veress A(Nagy D), Moravszki H, Szalontai P, Pekk L, Varga V(Szalontai R), Brekovszki J, Zsigó D,

Gól: Brekovszki Julianna 13, Zsigó Dalma 8, Pekk Luca 5, Szalontai Panna 4, Moravszki Hanna 2, Varga Vivi 1, Bartha Bianka 1

Edzők: Sándor Dávid, Nagy Panna

Sándor Dávid: -Minden tiszteletem a hazai csapat előtt akik végigjátszották a mérkőzést! A mi lányaink kihozták a mérkőzésből a maximumot, több kiváló egyéni teljesítmény is volt a mérkőzésen, viszont helyén kell kezelnünk ezt a győzelmet a további fordulókra tekintve.