19 meccse gólt sem kaptak!
Jól szerepel a Nyírség NSC női labdarúgócsapata a bajnokságban.

A Nyírség NSC U15-ös labdarúgócsapata már 19 meccs óta veretlen és még gólt sem kapott. A megyei bajnokságban szereplő együttes legutóbb 2–0-ra nyert a Dombrád ellen, majd 8–0-ra győzte le a Nyírbátort. A nyíregyházi lányok nem kímélték a Balkányt sem, ellenük 5–0-ra győztek, de a legrosszabbul a Nagyecsed járt, itt 10–0 lett a végeredmény. A csapatból Kárpátfalvi és Szabó volt különösen eredményes, előbbi az utolsó meccsen ötször is betalált, és összesen 9 gólt lőtt, utóbbi 5 alkalommal vette be az ellenfelek kapuját.

Eredmények:
Nyírség–Dombrád 2–0. G.: Szabó N. 2.
Nyírség–Nyírbátor 8–0. G.: Ranyhoczki V. 2, Kárpátfalvi V. 2, Szabó N., Király L., Monyók G., Kovács.
Nyírség–Balkány 5–0. G.: Kárpátfalvi V. 2, Szabó N., Király L., Kovács K.
Nyírség–Nagyecsed 10–0. G.: Kárpátfalvi V. 5, Szabó N., Király L., Monyók G., Kovács K., Ranyhoczki V.

D. L.