Link küldése Link küldése

Városi Sportgála – Ismét díjazták a legjobb sportolókat, edzőket, testnevelőket




2018.11.26.


Átadták a Jó tanuló – Jó sportoló elismeréseket is.


A hagyományokhoz hűen idén is megrendezték a Városi Sportgálát, ahol sportolókat, edzőket, testnevelőket köszöntöttek illetve díjaztak. A Continental Arénában rendezett eseményen kiderült, kik voltak 2018 legjobbjai. Az év női sportolója Tóth Fruzsina röplabdás, míg férfi sportolója Fucsovics Márton teniszező lett. Az év parasportolójának Tarjányi István kerekesszékes vívót válaszották, míg az utánpótlás sportoló Mokánszki Máté kosárlabdázó lett. Az év testnevelője díjat Szekér Lászlóné, a Vasvári Gimnázium tanára kapta, míg munkássága elismeréseként Hadobás István, a Kölcsey DSE edzője vehetett át díjat. Az eseményen az idén elhunyt Szalka Géza atlétaedzőre, testnevelőre is emlékeztek.

A nemzetközi versenyeken jó eredményeket elérő sportolók közül elismerésben részesült Hatházi Dóra úszó, Kovács Richárd és Nagy Kitti ökölvívó, Závaczki Bálint golfozó és Berencsi Tímea karatéka. A sportágak legjobbjait is jutalmazták, valamint 12 diák vehette át a „Jó tanuló-Jó sportoló” elismerést.

I. A város sportjáért díjak

Az év női sportolója: Tóth Fruzsina röplabda felnőtt női válogatott
díjat kap edzője: Hollósy László

Az év férfi sportolója: Fucsovics Márton tenisz világranglista 37. helyezett
edzője: Sávolt Attila

Az év para sportolója: Tarjányi István kerekes székes vívás VB csapat 8. helyezés
edzője: Pákey Béla

Az év up. sportolója: Mokánszki Máté kosárlabda U18-as 3x3 kosárlabda EB I. hely
edzője: Lekli József

Az év testnevelője: Szekér Lászlóné Vasvári Pál Gimnázium testnevelője, diákolimpiai bajnok csapat edzője

Munkásságának elismeréseként: Hadobás István Kölcsey Gimnázium testnevelője és a DSE elnöke

Szalka Géza atlétaedző, testnevelő posztumusz elismerés  

II. A kiemelkedő nemzetközi eredményeket elért sportolók és edzőik 

Hatházi Dóra úszás Nyh. Sportcentrum Ifi úszó EB 3. hely 200m pillangó
edző: Gyula Sándor

Kovács Richárd ökölvívás NYVSC Egyetemi VB 2. hely
edző: Nagy Lajos

Nagy Kitti ökölvívás NYVSC Egyetemi VB 3. hely
edző: Nagy Lajos

Závaczki Bálint golf Pannónia Golf Club és Akadémia Gymnasiade 3. hely edző: Závaczki Zsolt

Berencsi Tímea karate Ezüst Csikó Egyesület Felnőtt Kyokushin Karate EB 2. hely
Edző: Tóth Tibor

III. A Város sportjáért 2018-ban végzett kiemelt támogatásukért és példaértékű társadalmi szerepvállalásukért járó díjak

BringaSziget és Nyír-Petrol Kft. díjat átveszi: Pataki Mihály tulajdonos

Fatum Property Ingatlanberuházó Kft. díjat átveszi: Litvai Zoltán ügyvezető igazgató

Marso Kft. díjat átveszi: Becser Zoltán ügyvezető igazgató

Eissmann Automotive Hungaria Kft. díjat átveszi: Böszörményi Attila ügyvezető ig.

IV. Városi diák-és szabadidős sportrendezvényeken legaktívabb iskolák díjazása:

Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
igazgató: Kantár Attila

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 
igazgató: Kovács Ágnes

Bem József Általános Iskola 
igazgató: Baloghné Mester Éva

V. Sportágak díjazottai 

I. KIEMELT CSAPATSPORTÁGAK LEGJOBBJAI
Női röplabda: Genesis Francesco Machado Del Carmen FATUM-Nyíregyháza Extraligás csapat legjobbja
edző: Hollósy László
Női kosárlabda: Fekete Dóra Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület NB I/B-s csapatának és a Nyíregyházi Egyetem csapatának tagja, 
MEFOB edzője: Hegedűs Ferenc
Női kézilabda: Márkus Gizella Kölcsey DSE NB II-es csapatának legjobbja edző: Hadobás István
Női labdarúgás: Urai Bianka Nyíregyháza Spartacus FC legjobbja
edző: Makay Robin
Férfi kézilabda: Oláh Zoltán Nyíregyházi Kézilabda Klub NB I/B-s csapatának legjobbja, edző: Bécsi János
Férfi kosárlabda: Czura Attila Nyíregyházi Élsport Kft NB I/B-s csapatának legjobbja, edző: Siska János
Férfi labdarúgás: Pekár László Nyíregyháza Spartacus FC legjobbja 
edző: Lengyel Roland

II. EGYÉB CSAPAT- ÉS EGYÉNI SPORTÁGAK LEGJOBBJAI
Amerikai foci: Panykó Patrik Nyíregyháza Tigers Amerikai FC csapatának legjobbja, edző: Pápa Szabolcs
Ülőröplabda: Kertész Róbert Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabda csapatának legjobbja, edző: Erdősné Balogh Erika
Vízilabda: Szanics Gergely AQUA SE serdülő csapatának legjobbja edző: Kántor Gábor
Teke: Finta Zoltán Nyíregyházi Teke Klub szuperligás 
csapatának legjobbja, edző: Hacker Dezső
Asztalitenisz: Laskai Írisz válogatott asztaliteniszező, Női Asztalitenisz Club, edző: Dorogi János
Lövészet: Lénárt Eszter Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület válogatott sportlövője, edző: Veres Andrea
Kerékpár: Pintér Attila Vini Bike Egyesület legeredményesebb versenyzője, elnök: Vinnai Zsolt

A Nyíregyházi Sportcentrum díjazottai 

1. atlétika Szikszai Róbert /felnőtt magyar bajnokság aranyérem, 
Európa Bajnokság 14. hely (díszkoszvetés)
2. úszás Szurovcsják Ivett /felnőtt magyar bajnokság bronz érem/
3. kosárlabda Fazekas Csaba / U-20-as válogatott /
4. röplabda Varga Elizabet-Lenke / UP bajnokcsapat tagja /
5. kézilabda Fórizs Roland

A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM díjazott szakemberei:

1. Kerekes László atlétika Szikszai Róbert edzője 
2. Urbin Tamás úszás Szurovcsják Ivett edzője
3. Siska János kosárlabda 
4. Erdősné Balogh Erika röplabda A U21, U19 csapat edzője 
5. Varga László kézilabda A fiú U11 csapat edzője

NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM bajnokai:

Egyéni:

Atlétika Szakág Országos Bajnokságokon első helyezést elért atléták:
1. Bakosi Péter magasugrás felnőtt fedettpályás és szabadtéri bajnok
edzője: Kiss Tamás, Bakosi Béla 

2. Helebrandt Máté 20 km. gyaloglás felnőtt bajnok
edzője: Pokrovenszki József
3. Szikszai Róbert diszkoszvetés felnőtt bajnok
edzője: Kerekes László
4. Leveleki Bence hármasugrás junior bajnok
edzője: Bakosi Béláné, Bakosi Béla
5. Juhász Ferenc ötösugrás serdülő bajnok
edzője: Oroszi István
6. Zsiga Kinga súlylökés junior bajnok
edzője: Kerekes László, Cserpák Róbert
7. Osváth Krisztina 400m-800 m. U-23-as bajnok
edzője: Széles Imre
8. Zajácz Petra hármasugrás U-23-as bajnok
edzője: Bakosi Béla
9. Botos Boglárka 400 m junior bajnok
edzője: Szalka Géza
Úszás szakág bajnokai:
10. Hatházi Dóra Serdülő bajnok 50,100,200 pillangó
edzője: Gyula Sándor
11. Cserfalvi Olaf Gyermek bajnok 100,200 pillangó, 200 hát, 200,400 vegyes.
edzője: Gyula Sándor
12. Kovács Péter Gyermek.Medencés hosszútávúszó bajnok 1500,3000 m gyors
edzője: Gyula Sándor

Csapat:

1. Nyíregyházi Sportcentrum U21 Junior Magyar Bajnok Röplabda Csapata
Vezetőedző: Erdősné Balogh Erika
Edzők: Horváth András, Fáth Balázs
A csapat tagjai: Kalotai Zsófia, Kiss Lili, Kotormán Réka, Kujbus Fanni, Kundrák Eszter, Máté Gréta, Nagy Franciska, Ratkos Petra, Sitku Renáta, Szabó Lili, Tamás Adél, Tóth Dalma, Tóth Fruzsina, Varga Elizabet-Lenke, Vass Vivien
2. Nyíregyházi Sportcentrum U19 Magyar Bajnok Röplabda Csapata
Vezetőedző: Erdősné Balogh Erika
Edzők: Horváth András, Fáth Balázs
A csapat tagjai: Kiss Lili, Kotormán Réka, Kujbus Fanni, Kundrák Eszter, Máté Gréta , Nagy Franciska, Ratkos Petra, Szabó Lili, Tamás Adél, Tóth Dalma, Tóth Fruzsina, Varga Elizabet-Lenke, Vass Vivien,
3. Nyíregyházi Sportcentrum Magyar Kupa győztes ülőröplabda csapata
Edző: Erdősné Balogh Erika 
A csapat tagjai: Berényi Eszter, Erdős Zsófia, Sitku Tamara, Domokos András, Domina József, Erdős Zoltán, Járási Ferenc, Mányák Attila, Kertész Róbert, Kovács Gábor, Peres János, Vitéz Gábor
4. Nyíregyházi Sportcentrum 4x200m és 4x400m váltó csapat
Edző: Széles Imre, Szalka Géza
Téglási Ákos 4x400 m. 4x200 m. váltó
Béni Gergő Rolan 4x400 m. 4x200 m. váltó
Szabó Kristóf 4x400 m. 4x200 m. váltó
Balogh Levente 4x400 m. váltó
5. Nyíregyházi Sportcentrum diszkoszvető csapata serdülő
Edző: Kerekes László, Cserpák Róbert
Czabán Áron diszkoszvető csapat 
Bucsánszki Zsombor diszkoszvető csapat
Kovács Roland diszkoszvető csapat 
Tamás Szabolcs Attila diszkoszvető csapat
Szabados Marcel diszkoszvető csapat
6. Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. Magyar Kupa győztes röplabda csapata
Vezetőedző: Hollósi László
Edzők: Horváth András, Kőhalmi Richárd
A csapat tagjai: Fernandez Fuentes Josefina, Francesco Machado Isis, Francesco Machado Genesis, Matic Tatjana, Kalicanin Sanja,Kalotai Zsófia, Kotormán Réka, Kundrák Eszter, Tóth Fruzsina, Szabó Lili, Rutarova Eva, Villám Lilla, Nelmaira Valdez, Varga Elizabet-Lenke

A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM bajnok versenyzők és csapatok edzői:

1. Bakosi Béla, atlétika
2. Bakosi Béláné, atlétika 
3. Kiss Tamás, atlétika
4. Pokrovenszki József atlétika
5. Kerekes László atlétika
6. Cserpák Róbert atlétika
7. Széles Imre atlétika
8. Oroszi István atlétika
9. Erdősné Balogh Erika röplabda, ülőröplabda
10. Hollósi László röplabda
11. Horváth András röplabda
12. Kőhalmi Richárd röplabda
13. Fáth Balázs röplabda
14. Gyula Sándor úszás
15. Szalka Géza atlétika

A NYÍREGYHÁZI ÉLSPORT NONPROFIT KFT kiemelt támogatásáért az EISSMANN HUNGÁRIA KFT kapott elismerést. 

A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NONPROFIT KFT. szabadidős rendezvényeinek hosszú évek óta tartó önzetlen támogatásáért:
Dr. Podlovics Roland Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatója
Tóth Csaba LEGO Manufacturing Kft. Nyíregyháza HR igazgatója
Székelyföldi Zoltán LEGO Manufacturing Kft. Nyíregyháza HR koordinátor
Gajdos László Nyíregyházi Állatpark Np. Kft. ügyvezető igazgatója

Az NYVSC díjazottjai: 

Súlyemelés
1, Adám Dániel U 17 OB. 1. helyezett
2, Tóth Anna Junior OB. 1. helyezett
edző: Feri Attila
Tájfutás
1, Sztojka Milán Diákolimpia 1. helyezett (normáltáv)
Diákolimpia 3. helyezett (rövidtáv)
edzők: Tölgyesi Tibor és Tölgyesi Tiborné
Kardvívás
1, Halász Panna Serdülő OB 3. helyezett
edző: Pákey Béla
Tollaslabda
1, Szentpáli Marcell U 13 OB. 1. helyezett (egyéni)
U 13 OB. 1. helyezett (páros)
Nemzetközi eredményei a Szlovén Nyílt Nemzetközi Bajnokság 1. helyezett
korosztályában Skót Nyílt Nemzetközi Bajnokság 1. helyezett
Szerb Nyílt Nemzetközi Bajnokság 1. helyezett
edzők: Gönczi Andrea és Jakab Péterné
Ökölvívás
1. Petrimán Milán Serdülő OB helyezett
2, Kiss Sándor Serdülő OB helyezett 
3. Kovács Tamás Ifjúsági OB 3. helyezett
edzők: Nagy Lajos és Kassai Ignác

DIÁKSPORT TERÉN ELÉRT KIMSAGASLÓ EREDMÉNYEK DÍJAZÁSA 

Városi pontverseny eredményhirdetése
A díjakat átadja: Dr. Kovács Ferenc és dr. Ulrich Attila

Általános Iskolák

I. Kategória /350 fő alatti/
1. Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézmény 2 341 pont
Tagintézmény vezető: Gyula Szabolcs
2. Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda 1 966 pont
Igazgató: Gáll Ottó
3. Móricz Zsigmond Általános Iskola 1 160 pont
Vécsey Károly Tagintézmény
Tagintézmény vezető: Veres László
II. Kategória /351-550 fő/
1. Kodály Zoltán Általános Iskola 5 394 pont 
Igazgató: Baloghné Németh Szilvia
2. Móricz Zsigmond Általános Iskola 5 130 pont 
Igazgató: Illés Zoltán
3. Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 5 036 pont
Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
Tagintézmény vezető: Medve Róbert
III. Kategória /551 fő feletti/
1. Arany János Gimnázium és Általános Iskola 11 999 pont
Igazgató: Kantár Attila
2. Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI 11 049 pont
Igazgató: Andó Károly
3. Nyíregyházi Eötvös József Gyakorló Ált. Iskola és Gimn. 5 889 pont 
Igazgató: Komáromi István
Középfokú iskolák
Testnevelési Gimnázium kategória:
1. Vasvári Pál Gimnázium 13 798 pont
Igazgató: Kovács Ágnes

Gimnáziumok:

1. Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium 9 768 pont
Igazgató: Chriszt Gyula

2. Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 7 322 pont
Igazgató: Márk Attila Olivér
3. Nyíregyházi Arany János Gimnázium és Általános Iskola 5 253 pont
Igazgató: Kantár Attila

Szakközépiskolák:

1. NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnázium, Szakközépiskolája 5 518 pont 
és Kollégiuma 
Igazgató: Pivonka Silvia

2. Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi,Vendéglátóipari, 3 885 pont 
Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 
Igazgató: Tóthné Zsigó Zita
3. NYSZC Bánki Donáth Műszaki Középiskolája és Kollégiuma 3 156 pont 
Igazgató: Juhász Ferenc

Nyugdíjba vonuló testnevelő:

Haraszti Béla Imréné a Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi,Vendéglátóipari 
Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
testnevelője a kosárlabda sportágban kiemelkedő eredményeket ért el

Jávorszki György a Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi,Vendéglátóipari 
Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
testnevelője a kosárlabda sportágban kiemelkedő eredményeket ért el

Filetóthné Kazár Katalin a Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai 
Szakgimnáziuma és Kollégiuma testnevelője a testnevelés a 
sport kiemelkedő oktatásáért, tanításáért.

Bartha Dénes a Zrínyi Ilona Gimnázium testnevelője a kézilabda sportágban 
kiemelkedő eredményeket ért el
Végvári Ferenc a Vasvári Pál Gimnázium testnevelője az atlétika sportágban 
kiemelkedő eredményeket ért el

Szűcs Csaba a Nyíregyházi Arany János Gimnázium és Általános testnevelője az 
úszás sportágban kiemelkedő eredményeket ért el  

Országos diákolimpia bajnokok:

EGYÉNI BAJNOKOK:

ATLÉTIKA FIÚ III. korcsoport 
Szabó Hunor 600m 1:30,35 Kodály Zoltán Általános Iskola 
Felkészítő: Kisgáti Istvánné
ATLÉTIKA FIÚ III. korcsoport 
Szabó Hunor mezei futás 7:57,5 Kodály Zoltán Általános Iskola 
Felkészítő: Kisgáti Istvánné
ATLÉTIKA FIÚ III. korcsoport 
Cseh Attila kislabdahajítás 67,64 m Arany J. Gimnázium és Általános Iskola 
Felkészítő: Sallai István Zelk Zoltán Tagintézmény 

ATLÉTIKA
Kaptur Regina Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola Koll. 
Felkészítő: Vécsei Attila és EGYMI
GI GRAPPLING FIÚ 50kg 
Pletyák Dávid Móra Ferenc Általános Iskola
Felkészítő: Halász Dávid 

NoGi GRAPPLING FIÚ 55kg 
Pletyák Dávid Móra Ferenc Általános Iskola
Felkészítő: Halász Dávid
JUDÓ FIÚ 38kg III. korcsoport 
Krjucskov Valentin Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyak. Ált. Isk. és Gim. 
Felkészítők: Raus Tamás 

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR FIÚ V. korcsoport 
Nagy Bendeguz Mátyás Vasvári Pál Gimnázium 
Felkészítő: Kovács Zoltán
ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR MEZŐNYVERSENY FIÚ IV. korcsoport 
Susla Vince Kodály Zoltán Általános Iskola
Felkészítő: Hajnal Mária
TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÁS FIÚ NORMÁL TÁV IV. korcsoport 
Sztojka Milán Szabolcs Krúdy Gyula Gimnázium 
Felkészítő: Tölgyesi Tibor, Tölgyesi Tiborné
ÚSZÁS V-VI. korcsoport „B”kategória 
Thuróczy Áron 100m hátúszás 1:06,14 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gy.Á.I.G.
Felkészítő: Thuróczy Róbert
ÚSZÁS V-VI. korcsoport „B” kategória 
Mokos Csenge 100m hátúszás 1:12,03 Arany J. Gimnázium és Általános Isk. 
Felkészítő: Hajnal Mária 

ÚSZÁS IV. korcsoport „A” kategória 
Hatházi Dóra 100m gyors 58,54 Arany J. Gimnázium és Általános Iskola 
Felkészítő: Gyula Sándor
ÚSZÁS IV. korcsoport „A” kategória 
Hatházi Dóra 100m pillangó 1:01,90 Arany J. Gimnázium és Általános Iskola 
Felkészítő: Gyula Sándor

Csapat diákolimpiai bajnokok:

ATLÉTIKA FIÚ V-VI. korcsoport 
Vasvári Pál Gimnázium svédváltó csapata
A csapat tagjai: Ntumazah Sebastián, Szabó Kristóf,
Balogh Levente István, Kovács Máté 
Felkészítő: Szalka Géza, Széles Imre
ATLÉTIKA FIÚ V-VI. korcsoport 
Vasvári Pál Gimnázium 4x100m váltó csapata
A csapat tagjai: Ntumazah Sebastián, Szabó Kristóf,
Balogh Levente István, Gergely Bence 
Felkészítő: Szalka Géza, Széles Imre
ATLÉTIKA FIÚ V-VI. korcsoport 
Vasvári Pál Gimnázium 4x400m váltó csapata
A csapat tagjai: Kovács Máté, Szabó Kristóf,
Balogh Levente István, Gergely Bence 
Felkészítő: Szalka Géza, Széles Imre
KOSÁRLABDA B33 „B” korcsoport
Krúdy Gyula Gimnázium csapata
A csapata tagjai: Farkas Dániel, Keul Tamás, Nagy Dániel, Pollák Balázs 
Felkészítő: Kovács Tibor 

RÖPLABDA LEÁNY III. korcsoport
Móricz Zsigmond Általános Iskola csapata
A csapat tagjai: Daniló Alexandra, Birta Zoé, Klebersz Lili, Mezősi Laura, 
Farkas Gréta, Fórizs Flóra, Racskó Mira, Pradlik Tímea, Farkas Réka,
Sitku Panna, Csernyik Kata Sára, Beke Jázmin, 
Felkészítő: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula
RÖPLABDA LEÁNY V-VI. korcsoport
Vasvári Gimnázium csapata
A csapat tagjai: Dömsödi Tamara, Fejérvári Panna, Karkusz Dominika, 
Kundrák Eszter, Móré Gréta, Pap Dorka, Ratkos Petra, Sitku Renáta, 
Szabó Lili, Szilágyi Csenge, Tóth Dalma, Kujbus Fanni
Felkészítő: Erdősné Balogh Erika
ÚSZÁS FIÚ III. korcsoport „A” kategória 
Arany J. Gimnázium és Ált. Iskola 4x50m gyorsváltó csapata. 
A csapata tagjai: Lengyel Áron, Csernyik Dániel, Barkóczi Roland, Kovács Péter 
Felkészítő: Gyula Sándor
AEROBIK CHALLANGE LEÁNY UP2 KATEGÓRIA 
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Gimnázium és
Általános Iskola csapata
A csapat tagjai: Antalóczi Nóra, Deme Zsófia, Kegye Anna, Lipők Anna
Piros Vivien, Vadas Zsuzsanna
Felkészítő: Magyar D. Judit, Takácsné Gál Krisztina, Magyar D. Anna
SPORTAEROBIK TRIÓ LEÁNY UP2 KATEGÓRIA II. korcsoport
Apáczai Csere János Általános Iskola csapata 
A csapat tagjai: Magyar D. Vanda, Szabó Sára, Pristyák Jázmin,  
Felkészítő: Magyar D. Judit, Takácsné Gál Krisztina, Magyar D. Anna

Diákolimpia bajnok versenyzők és csapatok felkészítésében jelentős szerepet játszott testnevelők és edzők: 

1. Szalka Géza atlétika 
2. Széles Imre atlétika
3. Hajnal Mária atlétika, úszás
4. Kisgáti Istvánné atlétika
5. Sallai István atlétika
6. Vécsei Attila atlétika
7. Magyar D. Judit aerobik
8. Magyar D. Anna aerobik
9. Takácsné Gaál Krisztina aerobik
10. Halász Dávid grappling
11. Raus Tamás judó
12. Kovács Tibor kosárlabda
13. Kovács Zoltán országúti kerékpár
14. Erdősné Balogh Erika röplabda
15. Moravszki Gyuláné röplabda
16. Moravszki Gyula röplabda
17. Tölgyesi Tibor tájékozódási futás
18. Tölgyesi Tiborné tájékozódási futás
19. Gyula Sándor úszás
20. Thuróczy Róbert úszás
Díjat kapott a diáksportban végzett több éves áldozatos munkájának elismeréseként:
Urbán Gabriella a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület volt főtitkára

Jó tanuló- jó sportolók 

Leányok:

1. Czene Dorka Röplabda Bem József Ált. Iskola
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 2. hely
2. Szabó Gréta Úszás Kodály Zoltán Ált. Iskola
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 3. hely
3. Daniló Alexandra Röplabda Móricz Zsigmond Ált. Iskola
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 1. hely

Fiúk:

1. Spisák Bence Labdarúgás Arany János Gimn. és Ált. Iskola 
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 3. hely
2. Cseh Attila Atlétika Arany János Gimn. és Ált. Iskola 
Kézilabda Zelk Zoltán Tagintézmény
4,7 tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 1. hely

3. Sztojka Milán Tájékozódási futás Krúdy Gyula Gimnázium
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 1. hely

Középiskola

Leányok:

1. Szabó Lili Röplabda Vasvári Pál Gimnázium
4,8 tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 1. hely
2. Botos Boglárka Atlétika Vasvári Pál Gimnázium
Kitűnő tanuló
Diákolimpiai Országos bajnokság 4. hely
3. Koós Martina Kézilabda Kölcsey Ferenc Gimnázium
4,8 tanuló
NB II Ifjúsági Bajnokság 3. hely

Fiúk:

1. Pollák Balázs István Kosárlabda Krúdy Gyula Gimnázium
Kitűnő tanuló
Diákolimpia Országos Bajnokság 1. hely

2. Ntumazah Sebastián Atlétika Vasvári Pál Gimnázium 
4,2 tanuló
Diákolimpiai Országos Bajnokság 1. hely 
/két alkalommal/

3. Thuróczy Áron Úszás Eötvös J. Gyakorló Gimnázium és Ált. Iskola
4,8 tanuló
Diákolimpiai Országos Bajnokság 1. hely

Dankó László

Fotó:Szarka Lajos





« vissza

LEGOLVASOTTABB
Városi cégeink

További hírek ebben a kategóriában

Ők az ország leggyorsabb fókái - rekordot döntöttek a szenior úszók!

Erős mezőnyben szereztek öt aranyat a Nyíregyházi Fókák

Hatodik hely a világkupán - Tarjányi István remekül kezdett Japánban!

A nyíregyházi kerekesszékes vívó a csoportkörben csak egy vereséget szenvedett

Folytatódott a Kölcsey pechszériája - a fél csapat hiányzott sérülés miatt

A Vitka elleni meccsel zárta a szezont a kézilabda együttes

Előny a Fatumnál - győzött Kaposváron a női röplabda együttes

Magyar Kupa mérkőzésen nyert a Nyíregyháza

Mindenki éremmel tért haza - 45 dobogós hely az úszóknál

Debrecenben léptek rajtkőre a Sportcentrum versenyzői



Impresszum Írjon nekünk

© 2014. Város-Kép Nonprofit Kft. Minden jog fenntartva!

Vissza a lap tetejére
Város-Kép Nonprofit Kft.© 2014. | Minden jog fenntartva!