Jégkalanddal várják az érdeklődőket Advent harmadik vasárnapján, a Városi Jégpályán

Jégkalanddal várják az érdeklődőket Advent harmadik vasárnapján, a Városi Jégpályán
Fotó: Archív / Trifonov Éva

Óriási kezdeményezésben indul Nyíregyháza Advent harmadik vasárnapján.

December 15-én, ami pont az Advent harmadik vasárnapja, az ország hat pontján rendezik meg az idei tél legnagyobb ingyenes jégkorcsolya programját, melyben a Nyíregyházi Városi Jégpálya is részt vesz. Az esemény a Jégkaland fantázianevet kapta, melyen a résztvevők nem csak korcsolyázhatnak, de egyéb érdekes programokon is részt vehetnek.

Ingyenes kikapcsolódás az egész család számára

Az esemény továbbra is regisztrációhoz kötött, amit az alábbi honlapon bárki elvégezhet ide kattintva

A jeges kalandra 10 és 14 óra vagy 16 és 20 óra között várják az érdeklődőket. Mint azt, ahogy említettük, nem csak korcsolyázni lehet majd, hiszen lesz karácsonyi arcfestés, korcsolyaoktatás, kézműves foglalkoztatások is. Sőt, aki igazán kalandvágyó, az a jeget maga mögött hagyva fizikai kísérletekben is kipróbálhatja magát, megismerkedve az energia útjával, melynek segítségével meggyújthatják a fényeket.

A szervezők kicsiket és nagyokat, családokat egyaránt várnak, így ne habozzon senki sokáig, hisz ilyen rendezvény a következő télig biztosan nem lesz még egy.