Varázslatos naplemente – Ma este is csodás látvány vár Nyíregyháza határában, mutatjuk!

Varázslatos naplemente – Ma este is csodás látvány vár Nyíregyháza határában, mutatjuk!
Fotók: Bruszel Dóra

A nyár egyenlő a vakációval, a pihenéssel, és persze az éjszakába nyúló beszélgetésekkel. Vannak, akik egy tengerparti naplemente látványáért hosszú órákat és több száz kilométereket képesek utazni, de a fotóink bizonyítják: hasonló csodákban Nyíregyháza határában is lehet részünk. Csodás képeken a búzatábla és kedvenc nyári virágunk, a napraforgó.

A következő naplemente 20:30-kor lesz, a napkelte pedig 4:45-kor. Aki hasonló csodákat szeretne látni, az ne habozzon: kicsit később lefeküdni, vagy éppen hamarabb felkelni, ilyen látványért, minden pénzt megér.

Kapcsolódó galéria

Varázslatos naplemente