Telihold, Újhold és a nők rémálmai - Idén 12 teliholddal és 13 újholddal kell számolnunk

Telihold, Újhold és a nők rémálmai - Idén 12 teliholddal és 13 újholddal kell számolnunk
Telihold, Újhold és a nők rémálmai - Idén 12 teliholddal és 13 újholddal kell számolnunk

Idén 12 teliholddal és 13 újholddal kell számolnunk­­ –, amelyek közül augusztusban az előbbiből kettővel, az utóbbiból pedig ráadásul egyel is, de ami a legfontosabb, hogy emberekre gyakorolt hatásuk vitathatatlan.

 

Sokan állítják, különösen az érzékeny, törékeny nők, hogy óriási hatással van rájuk a Hold ereje. Telihold idején a megszokottnál is érzékenyebbek, sőt már az azt megelőző időszakban is magasra emelkedik a feszültségi szintjük, és sértődékenyebben reagálnak olyan helyzetekben, amelyekben normális esetben nem így tennének.

 

AZ ÚJRAKEZDÉS IDŐSZAKA

 

Az újhold viszont sok pozitív hatással bír. Az újrakezdés, újratervezés időszaka ez. Nemcsak szellemileg, de fizikailag is jelentősen jobban érezzük ilyenkor magunkat, megnövekszik a kreativitásunk és az akaraterőnk.

 

TELIHOLD:

Szeptember 14.

Október 13.

November 12.

December 12.

 

ÚJHOLD:

Augusztus 30.

Szeptember 28.

Október 28.

November 26.

December 26.