Színházi mesematiné – Egyre népszerűbb a Móricz Zsigmond Színház új sorozata!

Színházi mesematiné – Egyre népszerűbb a Móricz Zsigmond Színház új sorozata!

A Móricz Zsigmond Színház 2020. április 23-án, csütörtökön újabb sorozatot indított közösségi oldalán, a Színházi mesematinét. A mesék bármikor visszatekinthetőek, az egyes videókon látható több száz megtekintés pedig azt bizonyítja: a mesékre igenis szükség van!

A teátrum mesedarabjaiból már jól ismert színművészek minden délelőtt 10 órakor, szebbnél szebb mesékkel színesítik a gyerekek otthon töltött napjait és talán a szülők is hátra dőlhetnek, ha csak pár percre is – írja oldalán a színház.

Április 23-án csütörtökön, elsőként Horváth Margit színművésznő várta a mesekedvelő aprónépet: a kismalacról és a farkasokról szóló történettel érkezett!

A mesék igazán üdítőek is lehetnek: sokat nevethetünk és akár tanulhatunk is a pár perces videók által.

Varga Fekete Kinga egy nem mindennapi történettel jelentkezett, címe Mese a három nővérről!

Dézsi Darinka egy mesélő csodaágyról mesélt a gyerekeknek, érdemes rászánni az időt.

A további videókban megszólalt Gulácsi Tamás, Széles Zita, Kónya Merlin Renáta, István István egy megzenésített A cinege cipőjével lepte meg a hallgatóságot, de Jenei Judit is örömmel mesélt A nagyhatalmú sündisznócskáról!

Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánljuk a társulatnak ezt a sorozatát is!