Idén is jótékonykodik Pancsi bohóc – Vasárnapig várja az adományokat

Idén is jótékonykodik Pancsi bohóc – Vasárnapig várja az adományokat
Fotó: Pancsi bohóc

Pancsi bohóc vigasztal, ha szomorúak vagyunk és megnevettet, amikor szükségünk van rá. Több tucat gyerekkel foglalkozik hetente, gyerekprogramok, születésnapok gyakori szereplője. Ő azonban nemcsak lufit hajtogat, és ötletes játékokba vonja be a kicsiket, hanem segítő kezet is nyújt ott, ahol a legnagyobb szükség van rá, immáron hét éve...

Csordás Anikó (Pancsi bohóc) adományokat gyűjt, hogy a kicsik napját szebbé, meghittebbé varázsolja, és a betegágyuk mellé varázsolja az ünnep szellemiségét.

Várja december 15-ig azon kedves adományozók jelentkezését, akik hozzájárulnának ehhez játékokkal, tartós élelmiszerekkel. Telefon: 36-20/553-4427.

Pancsi bohóc azt mondja, ez is a hivatása része. Csakúgy, mint az előző években, most is eljuttatná az adományokat a Jósa András Oktatókórház beteg gyerekeinek, illetve a megyében élő hátrányos helyzetű családoknak, mert mint mondja: ez nála a hála része, ami 7 éve kezdődött, egy aprócska lélek megszületésével.