Nyuszi a temetőben – Lombos fák, megannyi emlék, csicsergő madarak

Nyuszi a temetőben – Lombos fák, megannyi emlék, csicsergő madarak
Bruszel Dóra írása

Lombos fák, megannyi emlék, csicsergő madarak, és ugrándozó nyuszik. Az Északi temető a síremlékek mellett különleges madár- és növényfajoknak is otthont ad. Kollégánk a napokban egy jól megtermett nyuszit kapott lencsevégre.

Elmúlás, emlékezés, béke, nyugalom, csend, kavargó érzések. Sokan vallják, a temető a legnyugodtabb hely, ahol a megfejthetetlen érzések abban a pillanatban hatalmukba kerítik az embert, amikor átlépi a temető kapuját.

Némán állunk, mégis beszélgetünk velük. Mindent, mindent elmesélünk. Ilyenkor egy kicsit újra közel érezzük őket magunkhoz. Őket, akik már nincsenek velünk. Ott fekszenek a temető lombos fái alatt, ahol béke és nyugalom honol…