Korcsolyákat felcsatolni, a hétvégén érkezik a Jégpályák Éjszakája 2020!

Korcsolyákat felcsatolni, a hétvégén érkezik a Jégpályák Éjszakája 2020!
Fotó: Szarka Lajos

Országszerte negyedik alkalommal kerül megrendezésre a Jégpályák Éjszakája.

Január 18-án, szombaton a Nyíregyházi Városi Jégpálya is részt vesz a 2016-ban indított rendezvénysorozaton. Az esemény egy a Múzeumok Éjszakájához hasonló indíttatás, melyet még a Magyar Jégkorong Szövetség kezdeményezett immár negyedik éve, amelyen mindenki korcsolyát húzhat.

Fontos részletek és tudnivalók

A Nyíregyházi Városi Jégpályán este 19-től egészen 21 óráig lesz látogatható a rendezvény. A felnőtteknek a jegyár 1200, míg gyermekeknek 1000 forint. Akinek nincs, az bérelhet korcsolyát 500 forint / pár áron.

A Retro Ice Party Lemezlovasa pedig nem más lesz, mint Hajnal Gusztáv!

Így itt az újabb remek alkalom kicsiknek és nagyoknak, családoknak a felhőtlen kikapcsolódásra!