Bújj jelmezbe és irány vasárnap a következő Sunday Challenge! – Szórakoztató kihívás

Bújj jelmezbe és irány vasárnap a következő Sunday Challenge! – Szórakoztató kihívás

A Sunday Challenge egy ingyenes mozgásforma, amihez bárki, bármikor csatlakozhat.

Az esemény célja, hogy minél többen mozogjanak. Ennek tekintetében pedig megkötés sincs, hogy pontosan mit. Sétálhatunk, futhatunk, kerékpározhatunk, tehát minden emberi erővel hajtott szerkezettel részt vehetünk, amivel csak jól esik.

Közeleg a farsang, bújjunk hát jelmezbe!

A farsang közeledtével a szervezők szeretnék színesebbé tenni a programot, így mindenkit arra ösztönöznek, hogy bújjanak jelmezbe! Így akár Batman, Superman, vagy akár Vasember is elszaladhat mellettünk most vasárnap az erdei tornapályán reggel 10 órától!

Az eseményről részletesebben ide kattintva olvashatnak.

Horváth Péter személyi edző és kisfia korábbi Szieszta interjúját a Sunday Challenge-ről az alábbi videóban tekinthetik meg: