Mozgással és senior táncházzal indult a hét a Váci Mihály Kulturális Központban

Mozgással és senior táncházzal indult a hét a Váci Mihály Kulturális Központban

Mozgalmasan kezdődött a hét a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásprogramjain belül.

A hétfői napon senior korúaknak szervezett kíméletes táncórán vehettek részt az érdeklődők a Váci Mihály Kulturális központban Szabó Kata táncoktató vezénylésével.

Előzetes tánctudás sem szükséges

A programon előzetes tánctudás és táncpartner nélkül is részt lehet venni, a csoporthoz pedig bármikor lehet csatlakozni, így nem kell félni attól, hogy aki a korábbi órákról lemaradt, az kimarad. Az esemény kellemes kikapcsolódást nyújt, és egy rendkívül hasznos egészségmegőrző és betegségmegelőző mozgásforma.

Az órák bemelegítéssel és ismétléssel kezdődnek, a könnyed lépéseket pedig azok is hamar elsajátíthatják, akik újként kívánnak csatlakozni a programhoz. A jó hangulatról a kiváló közösségen kívül a régi magyar slágerek is gondoskodnak.

Az eseményen több mint 60-an vettek részt a hét legelső napján, és higgyék el, megéri csatlakozni!

Kapcsolódó galéria

Senior táncházzal indult a hét a VMKK-ban