Közös karácsonyozásra invitálják a jósavárosiakat, a helyi művelődési házba

Közös karácsonyozásra invitálják a jósavárosiakat, a helyi művelődési házba
Fotó: Illusztráció

Közös karácsonyi ünneplést szerveznek a Jósavárosban.

December 19-én, csütörtökön 17 órától közös karácsonyozásra hívják a Jósavárosban élőket, a helyi művelődési házba.

Színes arcok, színes programok

Jó kedvből és programokból sem lesz azonban hiány, ugyanis a Dongó együttes és az AdHoc Team gondoskodik a megfelelő hangulatról! Mindemellett Nagy Szabina, A Gyermekekért, a Fiatalokért és a Családokért Közhasznú Egyesület elnöke olvas fel karácsonyi történeteket.

A programok listája azonban itt még nem ér véget, hisz lesz még lufihajtogatás, sőt, a kicsik nagy kedvence, a csillámtetoválás készítés is visszatér! Úgyhogy lehet közösen ötletelni a gyerekekkel, milyen csillámtetoválást is szeretnének, hiszen hamar eljön a csütörtök!

Az érkező vendégeket mézeskaláccsal, szaloncukorral és meleg teával várják.