Így néz ki városunk az első hó lehullását követően – Egyszerűen gyönyörű!

Így néz ki városunk az első hó lehullását követően – Egyszerűen gyönyörű!
Fotók: Borbély Szabina

A meteorológiai szolgálat korábbi előrejelzése szerint ma reggelre Nyíregyházát is elérte a hó.

A szemfülesek már vasárnap, az éjszakai órákban megfigyelhették a hófelhőket, az első pelyhek azonban hajnalig várattak magunkra. Az Országos Meteorológiai Szolgálat kiadott figyelmeztetése alapján a délutáni órákig borult lesz az ég, mely majd észak felől fog elég hamar felszakadozni, ezáltal a felhőzet jelentősen csökken majd.

Mondhatni igazi decemberi hangulatot teremtett az időjárás egyik napról a másikra, ma reggel már arra ébredhettünk, hogy fehér fátyol borította városunkat. Érdemes azonban ilyenkor is nyitott szemmel járni, hisz a gyönyörű táj mellett akár olyan érdekességekre lehetünk figyelmesek, mint egy állat lábnyoma, mely nyomot hagyott a hóban.

Érdemes azonban óvatosan közlekedni, és ha van időnk, akkor kicsit kimozdulni a szabadba is, akár megcsodálva a Bujtosi Városligetet, ahogy ellepte a hó, vagy játszani egyet a gyerekekkel a hóban, míg van rá lehetőség.

A további képeket az alábbi galériában tekinthetik meg!

 

Huzsvári Patrik

Fotók: Borbély Szabina

Kapcsolódó galéria

Így néz ki városunk az első hó lehullását követően – egyszerűen gyönyörű!