A szerdai 7 óra 7 percben Illyés Ákos útjára indította a társulat új nyereményjátékát!

A szerdai 7 óra 7 percben Illyés Ákos útjára indította a társulat új nyereményjátékát!

Az elmúlt heteket a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház több különböző módon próbálta érdekessé tenni nézői számára.

A minden este 7 óra 7 perckor bejelentkező vicces vagy komoly hangvételű videók után az apróságok számára délelőttönként mesematinét hirdettek, amiben a társulat színművészei mesét olvasnak gyermek nézőik számára.

Úgy tűnik, hogy a korlátozások enyhülésével a Móricz Zsigmond Színházban is felcsillant a remény, hogy nyáron már a Rózsakert Szabadtéri Színpadon játszhat a társulat. Ezért új játékot hirdettek, amelyben a szabadtéri színpad nyári előadására lehet jegyeket nyerni.

A tegnapi 7 óra 7 perces videóban Illyés Ákos jelentkezett, aki útjára is indította a játékot:

A játék részleteit elolvashatják a Móricz Zsigmond Színház közösségi oldalán.