A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt

A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt
Bizonyára senkinek sem kell bemutatni az ecuadori születésű énekest, Torres Danit, akiért minden lány odáig volt a TV2 tehetségkutatójának második szériájában.
A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt
A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt
A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt
A Megasztáros Torres Dani Nyíregyházán, a Városmajori Művelődési Házban szerepelt

A 2004-es Megasztárban ismerhette meg az ország - Caramel, Palcsó Tamás és Tóth Gabi mögött, a negyedik helyen végzett -, most másfél évtizeddel később pedig, - a héten Nyíregyházán- egy teljesen új szerepben láthatta a közönség.

Ki akarna önként és dalolva szenvedni, ha boldognak is lehet látszani? Kardos László Bűnbánat, főnév című színművét mutatta be szerdán telt ház előtt a Városmajori Művelődési Házban Básti Andrea, Cap Júlia és Torres Dani.  

Magányos önismereti utazás

A Bűnbánat Dávid (TORRES DÁNIEL) magányos önismereti utazásának története, mely során, paradox módon, képtelen egyedül célba érni. Azt is mondhatnánk: szerencsére. De vajon ki tud rajta segíteni? Egyáltalán, ki érti őt meg? Orsolya (BÁSTI ANDREA), a fiatal, végletekig pragmatikus ám mégis bizonytalan, visszahúzódó nyelvész – ki folyvást a könyvekben keresi a válaszokat? Vagy Barbara (CAP JÚLIA) sugárzó nőiessége, önbizalma és nyitott személyisége a nyerő stratégia a boldog és kiegyensúlyozott élet elérését illetően? Erre kaphatott választ több tucat néző szerdán, a Városmajori Művelődési Házban…