7 óra 7 perc – Folytatódik a játék, csütörtökön Széles Zita érkezett egy feladvánnyal

7 óra 7 perc – Folytatódik a játék, csütörtökön Széles Zita érkezett egy feladvánnyal

Az elmúlt heteket a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház több különböző módon próbálta érdekessé tenni nézői számára.

A minden este 7 óra 7 perckor megjelent vicces, olykor komoly hangvételű videók után az apróságok számára délelőttönként mesematinét hirdettek, amiben a társulat színművészei mesét olvasnak gyermek nézői számára.

Úgy tűnik, hogy a korlátozások enyhülésével a Móricz Zsigmond Színházban is felcsillant a remény, hogy nyáron már a Rózsakert Szabadtéri Színpadon játszhat a társulat. Ezért új játékot hirdettek, amelyben a szabadtéri színpad nyári előadására lehet jegyeket nyerni.

Lássuk, milyen feladvánnyal érkezett csütörtök este Széles Zita!

A társulat korábbi videói és a nyereményjáték részletei megtalálhatóak a Móricz Zsigmond Színház közösségi oldalán.