Link küldése Link küldése

Nem sikerült a rajt - vereséggel kezdte a bajnokságot az NYKC

2018.09.14.

A Debrecent fogadták a kézilabdások.

A Magyar Kupában aratott győzelem után a bajnoki nyitányon a DEAC ellen lépett pályára a Nyíregyházi KC a férfi kézilabda NB-I/B-ben. A vendégeknél több egykori NYKC játékos is szerephez jutott, és az első félidő után ők lehettek boldogabbak, mivel végig vezetve nyerte a játékrészt a Debrecen. Kevés gól született, mindkét oldalon jól működött a védekezés és a kapusok is több lövést hárítottak. Fordulás után is szoros volt az állás, de 18-19 után a hajdúságiaknál Erdős Zoltánt nem tudták tartani egykori csapattársai, és irányításával az utolsó hat percben komolyabb előnyt harcoltak ki a vendégek, melyet megtartottak a végéig, így elvitték a pontokat Nyíregyházáról.

Nyíregyházi KC - DEAC 22-25 (11-12)