Link küldése Link küldése

A világbajnokság teljes menetrendje




2018.06.14.


Csütörtökön megkezdődik az oroszországi labdarúgó-világbajnokság, melynek mérkőzéseit az M4 Sport és az m4sport.hu is élőben közvetíti.


A csoportkör 48 összecsapása után az egyenes kieséses szakaszban 14 meccset játszanak, a bronzmérkőzéssel és a döntővel együtt összesen 64 találkozót rendeznek június 14. és július 15. között. Cikkünkben összegyűjtöttük a vb teljes menetrendjét időrendben, valamint csoportokra lebontva egyaránt.

Az oroszországi világbajnokság menetrendje időrendben, magyar idő szerint:

június 14., csütörtök:
A csoport: Oroszország - Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

június 15., péntek:
A csoport: Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 14.00
B csoport: Marokkó-Irán, Szentpétervár 17.00
B csoport: Portugália-Spanyolország, Szocsi 20.00

június 16., szombat:
C csoport: Franciaország-Ausztrália, Kazany 12.00
D csoport: Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 15.00
C csoport: Peru-Dánia, Szaranszk 18.00
D csoport: Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 21.00

június 17., vasárnap:
E csoport: Costa Rica-Szerbia, Szamara 14.00
F csoport: Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
E csoport: Brazília-Svájc, Rosztov 20.00

június 18., hétfő:
F csoport: Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 14.00
G csoport: Belgium-Panama, Szocsi 17.00
G csoport: Tunézia-Anglia, Volgográd 20.00

június 19., kedd:
H csoport: Kolumbia-Japán, Szaranszk 14.00
H csoport: Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 17.00
A csoport: Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 20.00

június 20., szerda:
B csoport: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00
A csoport: Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00
B csoport: Irán-Spanyolország, Kazany 20.00

június 21., csütörtök:
C csoport: Dánia-Ausztrália, Szamara 14.00
C csoport: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 17.00
D csoport: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00

június 22., péntek:
E csoport: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00
D csoport: Nigéria-Izland, Volgográd 17.00
E csoport: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00

június 23., szombat:
G csoport: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
F csoport: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 17.00
F csoport: Németország-Svédország, Szocsi 20.00

június 24., vasárnap:
G csoport: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00
H csoport: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00
H csoport: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00

június 25., hétfő:
A csoport: Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00
A csoport: Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00 (Duna és m4sport.hu)
B csoport: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00
B csoport: Irán-Portugália, Szaranszk 20.00 (Duna és m4sport.hu)

június 26., kedd:
C csoport: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
C csoport: Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00 (Duna és m4sport.hu)
D csoport: Izland-Horvátország, Rosztov 20.00 (Duna és m4sport.hu)
D csoport: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00

június 27., szerda:
F csoport: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00 (Duna és m4sport.hu)
F csoport: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00
E csoport: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00
E csoport: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00 (Duna és m4sport.hu)

június 28., csütörtök:
H csoport: Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00 (Duna és m4sport.hu)
H csoport: Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00
G csoport: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00
G csoport: Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00 (Duna és m4sport.hu)

június 30., szombat:
nyolcaddöntő: C1-D2, Kazany 16.00
nyolcaddöntő: A1-B2, Szocsi 20.00

július 1., vasárnap:
nyolcaddöntő: B1-A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
nyolcaddöntő: D1-C2, Nyizsnyij Novgorod 20.00

július 2., hétfő:
nyolcaddöntő: E1-F2, Szamara 16.00
nyolcaddöntő: G1-H2, Rosztov 20.00

július 3., kedd.:
nyolcaddöntő: F1-E2, Szentpétervár 16.00
nyolcaddöntő: H1-G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

július 6., péntek:
1. negyeddöntő: A1/B2 - C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 16.00
2. negyeddöntő: E1/F2 - G1/H2, Kazany 20.00

július 7., szombat:
3. negyeddöntő: F1/E2 - H1/G2, Szamara 16.00
4. negyeddöntő: B1/A2 - D1/C2, Szocsi 20.00

július 10., kedd:
elődöntő: 1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 20.00

július 11., szerda:
elődöntő: 4. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 20.00

július 14., szombat:
bronzmeccs: az elődöntő vesztesei, Szentpétervár 16.00

július 15., vasárnap:
döntő: az elődöntő győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság kabalafigurája (Fotó: EPA/Szergej Ilnyickij)

A csoportkör menetrendje kvartettekre lebontva magyar idő szerint:

A csoport:
június 14., csütörtök: Oroszország - Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
június 15., péntek: Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 14.00
június 19., kedd: Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 20.00
június 20., szerda: Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00
június 25., hétfő: Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00
június 25., hétfő: Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00

B csoport:
június 15., péntek: Marokkó-Irán, Szentpétervár 17.00
június 15., péntek: Portugália-Spanyolország, Szocsi 20.00
június 20., szerda: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00
június 20., szerda: Irán-Spanyolország, Kazany 20.00
június 25., hétfő: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00
június 25., hétfő: Irán-Portugália, Szaranszk 20.00

C csoport:
június 16., szombat: Franciaország-Ausztrália, Kazany 12.00
június 16., szombat: Peru-Dánia, Szaranszk 18.00
június 21., csütörtök: Dánia-Ausztrália, Szamara 14.00
június 21., csütörtök: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 17.00
június 26., kedd: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
június 26., kedd: Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00

D csoport:
június 16., szombat: Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 15.00
június 16., szombat: Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 21.00
június 21., csütörtök: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00
június 22., péntek: Nigéria-Izland, Volgográd 17.00
június 26., kedd: Izland-Horvátország, Rosztov 20.00
június 26., kedd: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00

E csoport:
június 17., vasárnap: Costa Rica-Szerbia, Szamara 14.00
június 17., vasárnap: Brazília-Svájc, Rosztov 20.00
június 22., péntek: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00
június 22., péntek: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00
június 27., szerda: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00
június 27., szerda: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00

F csoport:
június 17., vasárnap: Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
június 18., hétfő: Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 14.00
június 23., szombat: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 17.00
június 23., szombat: Németország-Svédország, Szocsi 20.00
június 27., szerda: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00
június 27., szerda: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00

G csoport:
június 18., hétfő: Belgium-Panama, Szocsi 17.00
június 18., hétfő: Tunézia-Anglia, Volgográd 20.00
június 23., szombat: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
június 24., vasárnap: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00
június 28., csütörtök: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00
június 28., csütörtök: Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00

H csoport:
június 19., kedd: Kolumbia-Japán, Szaranszk 14.00
június 19., kedd: Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 17.00
június 24., vasárnap: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00
június 24., vasárnap: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00
június 28., csütörtök: Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00
június 28., csütörtök: Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00

 

Forrás: m4sport.hu





« vissza

LEGOLVASOTTABB
Városi cégeink

További hírek ebben a kategóriában

Egyre népszerűbb a mobilfizetés

Egyre népszerűbb a mobilfizetés Magyarországon.

A Múzeumok Éjszakáján a magyar börtönök múltjába és jelenébe is bepillanthatnak!

A Büntetés-végrehajtási Szervezet is programokkal készül a Múzeumok Éjszakáján.

Csütörtök – A leghosszabb nappal az évben

A csütörtöki nyári napforduló alkalmával tölti a legtöbb időt az égen a Nap.

Már nem kínoz sokáig a parlagfű

Június végéig kell kiirtani a parlagfüvet.

Június 30-ig lehet nevezni a Margó-díjra

Június 30-ig lehet nevezni a legjobb első prózakötetet elismerő Margó-díjra.

Jelentősen változhat a cafeteria-rendszer

Kedden az Országgyűlés elé került a 2019-es adócsomag.



Impresszum Írjon nekünk

© 2014. Város-Kép Nonprofit Kft. Minden jog fenntartva!

Vissza a lap tetejére
Város-Kép Nonprofit Kft.© 2014. | Minden jog fenntartva!