Hírek » Sporthírek

Két góllal nyert a Szpari a Debrecen ellen

2013.02.21.
Megosztás a Facebook-hoz Megosztás az iWiW-hez Megosztás a Twitter-hez Add a Startlaphoz Megosztés a Google Reader-hez Link küldése

Ismét a DVSC-Teva vendége volt a Nyíregyháza Spartacus. Szombaton a Loki, most a Szpari nyert két góllal.

Ismét Pallagon találkozott egymással a Nyíregyháza Spartacus és a Debrecen. Brekk János néhány helyen változtatott a tervezett kezdőhöz képest, így a Balogh – Bodnár, Korolovszky, Djurovic, Varga – Minczér, Pákolicz, Nikon, Bárányos – Nikolic, Csorba együttes kezdett a Szparinál. A 14. percben büntetőhöz jutott a Debrecen, Kulcsár 11-esét azonban Balogh hárította. A 26. percben viszont vezetéshez jutott a Szpari! Bárányos átadásából Nikolic lőtt a Debrecen kapujába. 0–1. A folytatásban is a Nyíregyháza birtokolta többet a labdát, és volt néhány ígéretes támadás. A 78. percben aztán Csorba tört be a 16-oson belülre, ahol buktatták. A jogos büntetőt Bárányos értékesítette. 0–2. Több gól már nem esett, így a két csapat találkozóját most a Nyíregyháza nyerte két góllal.

Brekk János: – Több nagy helyzetünk is volt, és láttam ma szép dolgokat, így összességében elégedett vagyok. Különösen Djurovic, Ambrusz, Bárányos és Nikolic játéka tetszett. Az első húsz percben érződött, hogy tegnap kemény terhelést kaptak a fiúk, de aztán felvették a ritmust. Összeállt egy tengely, ami jól működik. Ami Varga Krisztiánt illeti, látszott rajta, hogy eddig csak műfüvön edzett. Ennyi idő kevés volt arra, hogy ténylegesen felmérjük, de láttam tőle jó dolgokat, ezért szerződést kínálunk neki. Úgy érzem, hasznunkra lehet a rövid passzos gyors játékban.