Városháza » Fogadóórák


 

1. választókerület
Dr. Adorján Gusztáv
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második keddjén 16.00 órától a FIDESZ irodában (Luther utca 3.).

2. választókerület
Dr. Horváthné dr. Veisz Katalin
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00 órától a Jósavárosi Polgár Egyesület irodájában (Ungvár sétány 25.).

3. választókerület
Halkóné dr. Rudolf Éva
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második hétfőjén 17.00 órától a Jósavárosi Polgárőr Egyesület irodájában (Ungvár sétány 25.).

4. választókerület
Jeszenszki András
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00-19.00 óráig a Városmajori Közösségi Házban (Városmajor utca 5.).

5. választókerület
Szilvási István
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.30-18.00 óráig az Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolában (Erdő sor 7.).

6. választókerület
Petneházy Attila
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második hétfőjén 16.00 órától a sóstóhegyi rendelőintézetben (Fácán és Úttörő utca sarka).

7. választókerület
Jászai Menyhért
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 18.00 órától a Szőlőskerti Általános Iskolában (Kollégium utca 54.).

8. választókerület
Tormássi Géza
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.00 órától a FIDESZ irodában (Luther utca 3.).

9. választókerület
Lipták Lajos
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.30-17.30 óráig az Alvégesi Művelődési Házban (Honvéd u. 41.).

10. választókerület
Tóth Imre
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra időpontja: 2015.február 6. péntek 17 órától – 18 óráig (tothimre1975@index.hu email címen időpont egyeztetést követően; előzetesen a Nyíregyházi Naplóban meghirdetett időpontban).
Helyszín: Móra Ferenc Általános Iskola, Fazekas János tér 8. fszt., Móra terem.

11. választókerület
Fesztóry Sándor
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első keddjén 17.00-18.00 óráig a Kertvárosi Közösségi Házban (Prága utca 7.), majd 18.00-19.00 óráig a Vajdabokori Művelődési Házban (Csendes u. 2.).

12. választókerület
Mussó László
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 18.00 órától a volt általános iskola épületében (Koszorú utca 10.).

13. választókerület
Kósa János
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00 órától Felsősimán (volt általános iskola);
minden hónap második hétfőjén 17.00 órától Mandabokorban (művelődési ház, Jegenye utca); minden hónap harmadik hétfőjén 17.00 órától Rozsrétszőlőben (részönkormányzati iroda); minden hónap negyedik hétfőjén 17.00 órától Butykán (közösségi ház).

14. választókerület
Dr. Szilassy Géza
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00-18.00 óráig a Borbányai Művelődési Házban (Margaretta utca 50.).

15. választókerület
Dr. Tirpák György
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első és harmadik péntekén 16.00-18.00 óráig a volt ÖK kirendeltségi épületében (Oros, Deák Ferenc utca 3.).

Mikó Dániel
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első keddjén 17.00 órától az Alvégesi Művelődési Házban (Honvéd u. 41.).

Dr. Moskovits Károly
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első szerdáján 16.00-18.00 óráig a Vasutas Művelődési Házban (Toldi utca 23.).

 

Városi cégeink


Impresszum Írjon nekünk

© 2014. Város-Kép Nonprofit Kft. Minden jog fenntartva!