Rendezvénynaptár
 
Programajánló

Városháza » Fogadóórák

 

1. választókerület
Dr. Adorján Gusztáv
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második keddjén 16.00 órától a FIDESZ irodában (Luther utca 3.).

2. választókerület
Dr. Horváthné dr. Veisz Katalin
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00 órától a Jósavárosi Polgár Egyesület irodájában (Ungvár sétány 25.).

3. választókerület
Halkóné dr. Rudolf Éva
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második hétfőjén 17.00 órától a Jósavárosi Polgárőr Egyesület irodájában (Ungvár sétány 25.).

4. választókerület
Jeszenszki András
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00-19.00 óráig a Városmajori Közösségi Házban (Városmajor utca 5.).

5. választókerület
Szilvási István
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.30-18.00 óráig az Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolában (Erdő sor 7.).

6. választókerület
Petneházy Attila
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap második hétfőjén 16.00 órától a sóstóhegyi rendelőintézetben (Fácán és Úttörő utca sarka).

7. választókerület
Jászai Menyhért
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 18.00 órától a Szőlőskerti Általános Iskolában (Kollégium utca 54.).

8. választókerület
Tormássi Géza
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.00 órától a FIDESZ irodában (Luther utca 3.).

9. választókerület
Lipták Lajos
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 16.30-17.30 óráig az Alvégesi Művelődési Házban (Honvéd u. 41.).

10. választókerület
Magera Tibor
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első keddjén 17.00-18.00 óráig a Móra Ferenc Általános Iskolában (Fazekas János tér 8.).

11. választókerület
Fesztóry Sándor
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első keddjén 17.00-18.00 óráig a Kertvárosi Közösségi Házban (Prága utca 7.), majd 18.00-19.00 óráig a Vajdabokori Művelődési Házban (Csendes u. 2.).

12. választókerület
Mussó László
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 18.00 órától a volt általános iskola épületében (Koszorú utca 10.).

13. választókerület
Kósa János
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00 órától Felsősimán (volt általános iskola);
minden hónap második hétfőjén 17.00 órától Mandabokorban (művelődési ház, Jegenye utca); minden hónap harmadik hétfőjén 17.00 órától Rozsrétszőlőben (részönkormányzati iroda); minden hónap negyedik hétfőjén 17.00 órától Butykán (közösségi ház).

14. választókerület
Dr. Szilassy Géza
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első hétfőjén 17.00-18.00 óráig a Borbányai Művelődési Házban (Margaretta utca 50.).

15. választókerület
Dr. Tirpák György
FIDESZ-KDNP
Fogadóóra: minden hónap első és harmadik péntekén 16.00-18.00 óráig a volt ÖK kirendeltségi épületében (Oros, Deák Ferenc utca 3.).

Mikó Dániel
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első keddjén 17.00 órától az Alvégesi Művelődési Házban (Honvéd u. 41.).

Dr. Moskovits Károly
MSZP
Fogadóóra: minden hónap első szerdáján 16.00-18.00 óráig a Vasutas Művelődési Házban (Toldi utca 23.).

 

Ma Zsófia napja van.
Első kézből
130 éves a Nyíregyházi Tűzoltóság »
Május óta egy emléktábla hirdeti a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Gimnázium épületének Bethlen Gábor utcai falán, hogy „e helyen állt a nyíregyházi tűzoltóság laktanyája 1911–1958 között”.
A Raiffeisen a legnagyobb foglalkoztatók közé lépett »
Nyíregyháza legutóbbi közgyűlésén is napirenden volt a Raiffeisen Szolgáltató Központ működéséről szóló tájékoztató, ahol a képviselők elismerően szóltak a cég tevékenységéről. A beszámoló kapcsán volt vendége a Nyíregyházi Televízió Híregyháza műsorának Bosánszky Péter, az RB Szolgáltató Központ Kft. ügyvezetője.
Tanszercsomagot kapott valamennyi kisiskolás »
Tanszercsomagot kaptak a nyíregyházi alsó tagozatosok az önkormányzattól. A város képviselő-testülete a közelmúltban döntött arról, hogy a város kisiskolásai minden szeptemberben tanszertámogatásban részesüljenek.
Legfrissebb szám, olvassa online! »
Nyíregyházi Napló archívum »






 
Hírek
Városháza
Városinfo
Amennyiben kérdése, vagy észrevétele lenne üzenjen szerkesztőségünkbe!
Impresszum